#Vanlife jak z instagrama.

Wciąż nie mogę uwierzyć, ilu Was tu jest – serdecznych, życzliwych nam ludzi. Od rana zasypujecie nas wiadomościami, pytając czy żyjemy, czy wszystko u nas ok i czy udało nam się wyjechać z tego rajskiego kanionu.

Więc tak. Wawrzyniec dał radę. Lub raczej obaj z Miłoszem dali radę, bo ja oglądając i filmując z boku całe przedsięwzięcie byłam chyba bledsza od Stefana. Nie obyło się bez chwil zwątpienia i paru złych emocji, ale ostatecznie pomknęliśmy dalej.

Dopiero gdy te emocje opadły, poczuliśmy tłumione przez wiele godzin zmęczenie i nieprzespaną z nerwów noc. Po drodze znowu minęliśmy kilka miejscówek, z których za wczasu woleliśmy się ewakuować, by nie napykać sobie biedy. Wreszcie dotarliśmy tu.

Powiem Wam szczerze, że zawsze myślałam że taki #vanlife to tylko na instagramie. Że spanie na samej plaży to mit, bo coś tak pięknego jeszcze nam się nie zdarzyło. Oceny na Park4Night wydają się w porządku. Mamy dużo nadziei, że nic złego nas nie zaskoczy, bo chętnie spędzilibyśmy tu nawet cały weekend. W tym czasie chcemy nagrać dla Was kolejny materiał i na spokojnie zastanowić się co robić dalej. Bo podróżowanie w czasach zarazy coraz bardziej nas ogranicza, a Chorwacja w szczycie sezonu nie zachęca, by brnąć dalej na południe. Mamy kilka pomysłów, którymi na pewno podzielimy się z Wami w niedzielnym vlogu. Jeśli uda nam się do tego czasu podjąć jakieś decyzje podzielimy się także nimi, a jeśli nie to może właśnie Was poprosimy o pomoc w wyborze najlepszej opcji?

W każdym razie, dużo się dzieje, dużo zmienia i nic nie zapowiada, by miało się uspokajać. Chciałam, żeby to był mądry, refleksyjny post, ale po całym dniu emocji słowa wytaczają się ze mnie w kompletnym chaosie.

Kurczę no, dzięki, że jesteście. 🧡

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s