Adopcje Wirtualne

Poniżej znajduje się galeria wybranych mieszkańców Zwierzęcej Wioski. Jeśli któryś z nich jest Ci wyjątkowo bliski, możesz zostać jego wirtualnym rodzicem. Wirtualna adopcja oznacza, że Ty deklarujesz pewną sumę wsparcia na miesiąc, a my przeznaczamy ją na potrzeby Twojego ulubieńca. W podzięce mamy dla Ciebie różne niespodzianki, w zależności od tego jak długo Ty i Twój wirtualny adopciak pozostaniecie rodziną.
Poza tym oczywiście – jesteśmy w kontakcie.

Będziemy zdawać Ci relację z tego, jak radzi sobie Twój czterołapny przyjaciel w wybranej przez Ciebie formie – przez instagrama, facebooka lub mailowo. Możemy też umieścić Twoje nazwisko lub pseudonim w jego zakładce, jeśli oczywiście sobie tego życzysz.

Co należy zrobić, by zostać wirtualnym rodzicem?

  1. Wybrać psa lub kota, któremu chcesz pomóc z galerii poniżej.
  2. Zadeklarować miesięczną kwotę wsparcia – minimalna kwota to 50zł. Na tę kwotę wysyłasz nam pierwszy przelew pod tytułem „Adopcja wirtualna + imię Twojego zwierzaka”. Pozostałe dane do przelewu znajdują się na dole tej strony.
  3. Potwierdzenie przelewu przesyłasz nam mailem wraz z liczbą miesięcy na jakie deklarujesz się wspierać swojego podopiecznego. Nikt nie będzie egzekwował, że dotrzymasz zadeklarowanej liczby miesięcy – to Ty każdorazowo wysyłasz do nas przelew. Deklaracja czasowa ma dla nas wartość jedynie informacyjną.
  4. W odpowiedzi my przesyłamy Ci Dyplom Adopcyjny i od tego czasu pozostajemy w kontakcie. Jego formę ustalimy już sobie indywidualnie. 🙂

Jeśli masz pytania, napisz do nas:

Nasze Psy.

By poznać historię danego pjeska, dowiedzieć się gdzie przebywa i czego najbardziej mu potrzeba, kliknij w jego fotografię.

Gaja
Gapcia
Dorka
Bohun
Charlie
Ciemka
Klara
Krecio
Pani Tuptup
Gryzelda
Maia
Gluten
Utka
Witka
Mewa
Loki

Nasze Koty.

By poznać historię danego kitku, dowiedzieć się gdzie przebywa i czego najbardziej mu potrzeba, kliknij w jego fotografię.

Ptaśka
Symfonia
Pirat
Lupka
Fruzia
Benedykt

Dane do przelewów:

Numer rachunku: 92 1140 2004 0000 3202 8096 7160

IBAN: PL92 1140 2004 0000 3202 8096 7160

SWIFT/BIC: BREXPLPWMBK

Tytuł przelewu: „Adopcja wirtualna + imię zwierzaka”

WAŻNE: Jeśli kwota wymagana do Wirtualnej Adopcji jest dla Ciebie za duża, a chcesz po prostu wesprzeć danego zwierzaka, możesz to zrobić poprzez wpłatę na powyższe konto, wpisując w tytule jego imię. Na przykład „Gapcia” albo „dla Pirata”.

Za każdą pomoc nasze zwierzaki z całych serc Wam dziękują. ❤